06.09.2023 10:01
Сьогодні мережі ЦНАП 11 років.
![64f826bdc5c5a__459f84193660dd1a60fcb7da6f01052b.jpg 64f826bdc5c5a__459f84193660dd1a60fcb7da6f01052b.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/292/125164/64f826bdc5c5a__459f84193660dd1a60fcb7da6f01052b.jpg)
Вітаю працівників ЦНАП з професійним святом — Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг. Сьогодні мережі ЦНАП 11 років.
Вітаю всіх працівників нашого ЦНАПу зі святом. Я пишаюсь, що працюю з такими професіоналами. Ви найкращі у своїй справі. Бажаю вам здоров’я, творчих успіхів, задоволення від роботи і миру. Дякую, що постійно працюєте над собою та робите життя мешканців нашої громади дедалі простішим.
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини